اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند استخر

فرض کنید می‌خواهید پس از یک روز پر مشغله، در لحظه ورود به خانه استخر آماده شنا کردن باشد، این در صورتی امکان‌پذیر است که به وسیله یک سیستم کنترل هوشمند، و اپلیکیشن نصب شده در گوشی همراهتان دمای ایده‌آل آن را از قبل تنظیم کنید. همچنین می توانید پمپ‌ها را به گونه ای زمانبندی کنید تا هر روز با سرعت کمتری و در ساعات معینی غیر از ساعات اوج مصرف برق کار کنند، یا برای پاکسازی استخر از سیستم هوشمند استفاده کنید. تنها برخی از کارهایی است که می توانید به سامانه هوشمند پایا 360 بسپارید.

مزایای استفاده از سامانه هوشمند پایا 360 ویژه استخرهای صنعتی:

 • قابلیت برنامه‌ریزی آسان و مدیریت هر تعداد وسیله برقی که مد نظر شماست.
 • برنامه‌ریزی و مدیریت ربات تمیز کننده استخر، آبگرمکن، کلیدهای روشنایی و پریزها.
 • امکان کنترل دما با توجه به تعیین حدود و نگهداشتن دمای آب در محدوده مشخص شده.
 • قابلیت کابل کشی هر سنسور دما تا هزار متر.
 • زمانبندی و مدیریت ازطریق سامانه و به حداکثر رساندن کارایی انرژی با پاکسازی، تصفیه و تخلیه آب.
 • کنترل سیستم پاک‌سازی خودکار استخر

  سیستم پاکسازی خودکار استخر، بدون هیچ زحمتی پاکسازی استخر را انجام می‌‌‌دهد. در هوشمندسازی استخر، آب بصورت ممتد و مفیدی در جهش است و همین باعث جلوگیری از تجمع مواد شیمیایی، میکروب یا جلبک ها و همچنین مصرف بهینه انرژی می شود. نازلهای تعبیه شده در گوشه های استخر این تکنولوژی خود پاکسازی را میسر می کنند . این نازلها آب استخر را به جهت های مختلف سوق داده و از این رو ، کثیفی ها را به سمت چاه فاضلاب روانه می کند. پس از اینکه آب استخر کاملا تمیز شد نازلها به داخل دیوارها رفته و مخفی می شوند.

 • کنترل سیستم کلرزنی

  این سیستم برای اطمینان از سطح مناسب کلر در آب استخر می باشد. به طوری که میزان کلر موجود در آب را سنجیده و در صورت نیاز، کلرزنی انجام می‌شود. شما این امکان را نیز خواهید داشت که میزان کلر موجود در آب را با استفاده از تلفن همراه خود مدیریت و برنامه ریزی کنید.

 • کنترل پمپ‌های استخر

  کنترل پمپ آب نسبت به کنترل سیستم تهویه و سایر تجهیزات از اهمیت بیشتری برخوردار است، زیرا باعث صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش هزینه های اضافی استخر و افزایش طول عمر استخر می‌شود.

 • کنترل نورپردازی استخر

  با تنظیم کردن نورپردازی های استخر دیگر به استفاده از ریموت برای نورپردازی نیازی ندارید، و تنها با وارد کردن تنظیمات و برنامه ریزی از طریق گوشی همراه و استفاده از سامانه می‌توانید نورپردازی را کنترل کنید.

 • تمیز کردن خودکار فیلترها

  تمیز کردن فیلترها به روش سنتی با سوئیچ کردن دستی شیرها و سپس پمپ‌ها انجام می‌شود. ولی در صورت هوشمند سازی با برنامه ریزی هفتگی به صورت خودکار هفته ای یکبار فیلترها تمیز می شوند. این فرآیند مطابق با زمانبندی شما انجام شده و تمامی گزارشات آن در سامانه قابل مشاهده است.

 • سنسور تشخیص دهنده میزان آب

  برای تشخیص سطح آب یک سری موارد باید مورد توجه قرار گیرند از جمله:
  تمیز کردن فیلترهای اصلی شن و آهک، آب بازی در استخر، شیرجه زدن در استخر، تبخیر آب استخر، تمامی این موارد به طور کاملا هوشمندانه با تنظیم کردن روزانه سطح آب به طور خودکار قابل انجام است.

 • سرپوش استخر

  سرپوش یا کاور استخر هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ ایمنی اهمیت ویژه‌ای دارد. شما با تلفن همراه خود و کلیک بر روی گزینه روشن یا خاموش، می‌توانید سرپوش را باز یا بسته کنید، همینطور به صورت تایمردهی(برنامه ریزی روزانه و هفتگی و ...) عملکرد سرپوش را از راه دور کنترل کنید.

کنترل هوشمند استخر

معرفی ویژگی‌های سامانه هوشمند پایا 360 ویژه استخرهای صنعتی:

سامانه پایا360 دارای 8 کانکتور خروجی (آنالوگ و دیجیتال) می‌باشد، که به منظور اتصال به وسایل برقی، مانند بخاری‌، رطوبت‌ساز، هیتر، فن، کولر، و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود، همچنین دارای 8 کانکتور ورودی (آنالوگ و دیجیتال) است، که علاوه بر تشخیص ورود و خروج افراد در سالن، قابلیت اتصال به 4 حسگر دقیق، دما و دما - رطوبت را دارند.

توجه: تعداد ورودی و خروجی ها و همچنین تعداد سنسورها بر اساس نیاز شما قابل افزایش است و با توجه به اینکه این دستگاه قابلیت اتصال به شبکه را دارد، می‌توانید تعداد ورودی‌ها، خروجی‌ها و سنسورها را کنترل کنید.

 • ورودی: حسگر هایی برای تشخیص حضور انسان و یا باز و بسته شدن درب و پنجره‌ها، و تشخیص دود و حریق و هر وسیله برقی که نیاز به فیدبک گرفتن از آن باشد مانند فلوتر.
 • خروجی: به منظور اتصال به وسایل الکتریکی به طور مثال بخاری، هیتر، کولر، پمپ آب، شیر برقی و…
 • حسگر: حسگرهای دما و دما - رطوبت با دقت اندازه گیری بالا و همچنین حسگر دی اکسید کربن و ترموکوپل و …

توجه: با این دستگاه می‌توانید سنسورها را از هر فاصله‌ای کنترل کنید، برخلاف دستگاه های مشابه، با افزایش فاصله هیچ خطایی در خواندن سنسورها به وجود نخواهد آمد. است

کنترل هوشمند استخر

ویژگی‌های دیگر دستگاه کنترل از راه دور پایا 360:

 • دارای سامانه گرافیکی و کاربردی.
 • ادمین اصلی می‌تواند دیگر کاربران را اضافه یا حذف کند، فقط ادمین اصلی می‌تواند به تمام صفحات سامانه دسترسی داشته باشد.
 • تمامی گزارشات فوری و به هر صورتی که تعریف کنید(مثلاََ تنها یک پیام دهد، تماس هم بگیرد، آژیر را فعال کند و …) برای شما ارسال می‌شود.
 • دستگاه دارای تایمرداخلی می باشد و زمانبندی که شما در سامانه تعریف میکنید دقیقاََ مشابه دستگاه می‌باشد.
 • دارای قابلیت کلید زنی از طریق سامانه برای کلیدهای start-stop .
 • تنظیمات زمانی برای کنترل از راه دور وسایل برقی هم بصورت دقیقه ای و هم ثانیه ای.
 • اعلام قطع و وصل مجدد برق.

نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر مالک یکی از مکان های صنعتی ، تجاری،کشاورزی هستید و دغدغه های هوشمند سازی دارید حتما از مشاوره رایگان ما در این موضوع استفاده کنید . کارشناسان مجرب ما آماده بررسی و امکان سنجی مکان شما هستند تا بهترین راهکار ها با برآورد هزینه را برای شما داشته باشند .

مشاوره
امکان سنجی
برآورد هزینه
اجرا
پشتیبانی
مشاوره خرید
مشاوره با پایا360
ثبت نام در سامانه پایا 360

ثبت نام در سامانه پایا 360

اگر مالک یکی از مکان های صنعتی ، تجاری،کشاورزی هستید و دغدغه های هوشمند سازی دارید حتما از مشاوره رایگان ما در این موضوع استفاده کنید . کارشناسان مجرب ما آماده بررسی و امکان سنجی مکان شما هستند تا بهترین راهکار ها با برآورد هزینه را برای شما داشته باشند .

تکمیل فرم ثبت نام :

پس از تکمیل فرم و بررسی فنی همکاران ما با شما تماس میگیرند تا در صورت نیاز به بازدید محل با شما هماهنگی لازم صورت پذیرد

درخواست پنل دمو :

با پر کردن فرم دمو آزمایشی پنل مدیریت سامانه ،همکاران ما با هماهنگی دسترسی به پنل را برای شما فراهم میکنند

محصولات ما

هوشمند سازی سالن پرورش قارچ

یکی از مسائل مهم در پرورش قارچ کنترل دقیق دما و رطوبت سالن ها می باشد. برای بازدهی بیشتر در تولید انواع قارچ باید این مولفه را در نظر گرفت. بنابراین عملکرد صحیح و به موقع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و تولید رطوبت کافی شرایط را برای برداشت موفق فراهم می کند. به همین دلیل، پرورش دهندگان حرفه ای قارچ معتقدند که دما مهمترین عامل در پرورش قارچ است.

هوشمند سازی سالن پرورش قارچ

هوشمند سازی صنعتی گلخانه

هوشمند سازی گلخانه امروزه بسیار مورد توجه صاحبان گلخانه قرار گرفته است.کم شدن خطای انسانی و افزایش بهره‌وری و همچنین مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی تنها برخی از مزایای هوشمند سازی گلخانه به شمار می آیند. در یک گلخانه هوشمند تمام پارامترهای مهم از جمله کنترل رطوبت، دما، میزان دی اکسید کربن، منواکسید کربن، بادسنج و هر وسیله برقی دیگر را می‌توان از راه دور کنترل کرد.

هوشمند سازی صنعتی گلخانه

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند مرغداری

از آنجایی که دقت و نظم از عوامل مهم در پرورش مرغ و طیور می باشد، مدیریت صحیح در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. سیستم مرغداری هوشمند یکی از بهترین راه‌ها برای کسب سود بیشتر در این حوزه محسوب می‌شود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یک مدیر موفق برای پرورش طیور، ابتدا نیازمند داشتن اطلاعات کامل و دقیق می‌باشد، سپس با استفاده از تجربیات خود و سیستم هوشمندسازی مناسب می تواند سودآوری بالا در کنار آسودگی خاطر را تجربه کند.

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند مرغداری

اتوماسیون هوشمند مدیریت فارم ماینینگ

ماینرها وسیله‌ای برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند. با توجه به اینکه دستگاه‌های ماینر ارز دیجیتال قیمت بالایی دارند، نگهداری و حفاظت از آن‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، صاحبان این دستگاه‌ها در اکثر موارد نیازمند کنترل لحظه به لحظه‌ی تجهیزات خود هستند و تمایل دارند از سلامت و عملکرد صحیح آن‌ها در حین کار با خبر باشند. قطع و وصل برق و کنترل وضعیت و دمای ماینرها از مهمترین مواردی می باشد که نیازمند کنترل از راه دور هستند.

اتوماسیون هوشمند مدیریت فارم ماینینگ

سیستم کنترل هوشمند استخر و اسپا

سلامت و ایمنی افراد در استخر بسیار مهم است، به همین دلیل فیلتر کردن آب به طور منظم به منظور اطمینان از تمیز و بهداشتی بودن آن ضروری است. سیستم مدیریت هوشمند استخر بر کیفیت آب نظارت می‌کند و دوز مطلوب مواد شیمیایی را در صورت لزوم به آن اضافه می‌نماید و حتی می تواند در صورت مسدود شدن فیلتر آب شما را آگاه کند. این راهکار با اتصال به سیستم گرمایش از طریق پمپ آب، اجازه کنترل دمای آب استخر را از راه دور و از طریق گوشی هوشمند می‌دهد.

سیستم کنترل هوشمند استخر و اسپا

اتوماسیون کنترل هوشمند پرورش ماهی

امروزه پرورش ماهی جزء پردرآمدترین مشاغل محسوب می‌شود. اما مشکلات و سختی‌های نگهداری ماهی‌ها باعث شده تا خیلی‌ها سراغ راه‌اندازی و کار در مزرعه پرورش ماهی نروند. با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و هوشمند سازی مراکز پرورش ماهی، می‌توانیم در این عرصه مشغول به فعالیت شویم. هوشمند سازی مزارع پرورش ماهی، علاوه بر آسان‌تر کردن پرورش ماهی‌ها، باعث کاهش هزینه‌ها و در‌نتیجه افزایش سودآوری می‌شود.

اتوماسیون کنترل هوشمند پرورش ماهی

سیستم کنترل هوشمند کشاورزی

یک آبیاری دقیق، منظم و اصولی تا حد زیادی باعث صرفه جویی و سود بیشتر در کشاورزی و باغداری می‌شود. آبیاری نامناسب، یکی از مهم ترین عوامل خشکی نهال و همچنین کاهش رشد و بهره‌وری آن است. با پیشرفت تکنولوژی و با ساخت انواع حسگرهای پیشرفته و دقیق می توان به آبیاری هوشمند و منظمی دست یافت. برای یک کشاورزی حرفه ای در ابتدا به تجربه کشاورز و سپس به یک دستگاه دقیق و البته صنعتی نیاز داریم.

سیستم کنترل هوشمند کشاورزی

اتوماسیون کنترل هوشمند انبار و سردخانه

سیستم‌های خنک‌کننده، یکی از ملزومات اساسی برای نگهداری انبارها و مراکز نگهداری دارو می‌باشند و باید کار خود را به درستی انجام دهند، در نتیجه نیاز به داشتن مدیریتی دقیق برای نگهداشتن دمای محیط در محدوده معین، از مهم‌ترین فاکتورها در سردخانه می‌باشد؛ برای سهولت در این امر باید از سیستم هوشمندی استفاده کرد تا فاصله سنسورهای دما و رطوبت مشکلی برای بررسی صحیح آن ایجاد نکند و همچنین با توجه به مقادیر دمای مجاز کولرها تحت کنترل دقیق قرار گیرند.

اتوماسیون کنترل هوشمند انبار و سردخانه

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند ساختمان

وجود یک سیستم یکپارچه که قابلیت کنترل تجهیزات برقی مختلف در ساختمان را بر عهده داشته باشد ازجمله المان های اصلی در هوشمند سازی یک ساختمان است. در فرایند هوشمند سازی ساختمان ها می توان لوازم و یا سیستم های خانه را به یک شبکه مشترک وصل نموده و به طور مستقل و از راه دور آن ها را کنترل کرد. به عنوان مثال ترموستات، چراغ ها، بلندگوهای صوتی، تلویزیون‌ها و سایر موارد همه به یک سیستم مشترک وصل می‌شوند که از طریق تلفن هوشمند یا از طریق دستگاه لمسی تلفن همراه قابل کنترل هستند.

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند ساختمان
contactus