اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند ماینرها از راه دور و مدیریت فارم ماینینگ

رشد و گسترش استخراج بیت کوین ، پایا360 را بر آن داشته، تا خدمات ارزنده ای در این زمینه به صورت کاملا تخصصی و صنعتی ارائه دهد و بسیار خرسندیم که توانسته‌ایم با تولید محصولات کاملا صنعتی در کشور، به هم‌وطنان خود خدمت کنیم.

همانطور که می‌دانید ماینرها وسیله‌ای برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند. با توجه به اینکه دستگاه‌های ماینر ارز دیجیتال قیمت بالایی دارند، نگهداری و حفاظت از آن‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این دستگاه‌ها باید بیست و چهار ساعته روشن باشند؛ در نتیجه برق زیادی مصرف کرده و در عین حال دمای محیط را بسیار بالا می‌برد و اگر نحوه حفاظت و مدیریت آنها درست نباشد، امکان خاموش شدن هر ماینر وجود دارد و خاموش شدن هر ماینر در هر ثانیه یعنی کاهش سهم استخراج آن در طول سال، بنابراین سرویس و نگهداری ماینرها امری بسیار جدی است. اما بهترین راه نگهداری و حفاظت از ماینرها چیست؟

در حفظ و نگهداری ماینرها چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرند؟

 • به دلایلی ممکن است ماینرها از کار بیفتند یا ارتباط اینترنتی آن‌ها قطع شود، از آنجایی که نمی‌توانید تمام مدت در مکان حضور داشته باشد، حتما در چنین شرایطی به روشی به منظور جلوگیری از خسارت‌های احتمالی نیاز دارید.
 • دمای محیط یکی از مهمترین مواردی است که بر راندمان کاری ماینرها تأثیر می گذارد و برای جلوگیری از تلفات ناشی از افزایش آن، نباید دما از یک حدی بیشتر شود.
 • رطوبت بالا یکی از مواردی است که باید مراقب آن بود.
 • خاموش بودن یو پی اس.
 • قطع شدن برق.
 • احتمال آتش سوزی.
 • مکان های سرقت.

معرفی ویژگی‌های سامانه پایا 360 برای صنعت ماینینگ (فارم های ماینینگ و ماینر ها)

هر دستگاه پایا 360 دارای 8 کانکتور خروجی (آنالوگ و دیجیتال) می‌باشد، که به منظور اتصال به وسایل برقی مانند بخاری‌، رطوبت‌ساز، هیتر، فن، کولر، و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود، همچنین دارای 8 کانکتور ورودی (آنالوگ و دیجیتال) است، که علاوه بر تشخیص ورود و خروج افراد در سالن، قابلیت اتصال به 4 حسگر دقیق، دما و دما -رطوبت را دارند.

توجه: توجه: تعداد ورودی و خروجی‌ها و همچنین تعداد سنسورها بر اساس نیاز شما قابل افزایش است و با توجه به اینکه این دستگاه قابلیت اتصال به شبکه را دارد، می‌توانید تعداد ورودی‌ها، خروجی‌ها و سنسورها را کنترل کنید. کنترل کنید.

 کنترل هوشمند ماینرها از راه دور

ویژگی‌های دیگر دستگاه ماینر کنترل از راه دور پایا 360 :

 • مجهز به کلید start-stop
 • قابلیت اتصال به سنسورهای دیگر(دما محیط، فشار، دی اکسید کربن، بادسنج و دود).
 • امکان استفاده از سامانه برای افراد مختلف با سطح دسترسی
 • سرعت، دقت و هزینه بسیار پایین.
 • دسترسی به سامانه از سرارسر دنیا

بررسی مزایای دستگاه کنترل از راه دور ماینرها:

 • کنترل از راه دور ماینر، ریست مودم و ماینر(هر وسیله برقی دیگر) با گوشی همراه.
 • مانیتورینگ دما و رطوبت: به محض افزایش دما و رطوبت اتاق سرور، شما را از خطر آگاه می کند(به صورت ارسال پیامک، تماس مکرر با تلفن همراه و اعلام گزارش در سامانه)، در اتاق سرور هم با فعال سازی آژیر و چراغ های خطر شما را مطلع می سازد. همچنین دستگاه به صورت خودکار با عملیات ویژه ای مانند روشن‌کردن وسایل خنک‌کننده و تهویه‌ها اقدام به خنک کردن محیط می‌کند و در صورت نیاز، ماینر را برای جلوگیری از سوختن خاموش می کند(در سامانه حدود دما و رطوبت و همچنین چگونگی اجرا شدن سناریو را برنامه‌ریزی می کنید، مثلا می‌توانید از میانگین اعداد سنسورهای دما و رطوبت برای اجرای آن استفاده کنید).
 • مقادیر دما و رطوبت و همینطور روشن و یا خاموش بودن ماینرها و یو پی اس و هر وسیله برقی دیگر را می‌توانید به صورت کاملا گرافیکی در سامانه مشاهده کنید .
 • تمام دستوراتی که مدیردر سامانه وارد می‌کند را اجرا کرده و همه گزارشات در همان لحظه‌ی اجرا برای مدیر ارسال خواهد شد.
 • روشن کردن کولرهای پشتیبان در صورت خرابی هر یک از کولر های دیگر، همچنین بسته به میزان اهمیت خنک بودن اتاق سرور، هنگامی که کولرها یا سایر دستگاه‌های خنک‌کننده از کار می‌افتند می‌توانید اعلان‌هایی را در قالب پیام‌ متنی، تماس با تلفن همراه و غیره دریافت کنید.
 • هر وسیله برقی را می توانید با برنامه‌ریزی روزانه و هفتگی به صورت دقیق تحت کنترل داشته باشید و عملکرد آن‌ها را به صورت دستی از طریق سامانه زیر نظر داشته باشید.
 • مانیتورینگ برق شهری: این دستگاه دارای باتری پشتیبان داخلی می باشد و همینطور امکان اتصال به باتری بیرونی را نیز دارد، در نتیجه هنگام قطع برق ارتباطتان با محیط قطع نمی شود و از آن مطلع می شوید. علاوه بر این، می‌توانید سناریوهای مختلف عملکرد برق در شرایط بحرانی را، برای دستگاه تعریف کنید.
 • دارای سیستم ایمنی و امنیتی(سیمی – بدون سیم).
 • اطلاع از ورود افراد غیر مجاز و اعلام آتش‌سوزی (قابلیت اتصال به انواع حسگرهای حرکتی، آهنربای درب و پنجره و دودسنج و بیم خطی و …).
 • اعلام حضور در محل با تحت کنترل داشتن روشنایی.
 • اعلام حریق.

  * فعال سازی سیستم اطفای حریق.
  * قطع برق.
  * به صدا در آوردن آژیر.
  * به صدا در آوردن آژیر.
  * سیستم یادآور هوشمند.
  * مشاهده هشدار از هر نقطه.
  * کنترل از راه دور ماینر، نظارت بر سلامت و امنیت ماینرها.

نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر مالک یکی از مکان های صنعتی ، تجاری،کشاورزی هستید و دغدغه های هوشمند سازی دارید حتما از مشاوره رایگان ما در این موضوع استفاده کنید . کارشناسان مجرب ما آماده بررسی و امکان سنجی مکان شما هستند تا بهترین راهکار ها با برآورد هزینه را برای شما داشته باشند .

مشاوره
امکان سنجی
برآورد هزینه
اجرا
پشتیبانی
مشاوره خرید
مشاوره با پایا360
ثبت نام در سامانه پایا 360

ثبت نام در سامانه پایا 360

اگر مالک یکی از مکان های صنعتی ، تجاری،کشاورزی هستید و دغدغه های هوشمند سازی دارید حتما از مشاوره رایگان ما در این موضوع استفاده کنید . کارشناسان مجرب ما آماده بررسی و امکان سنجی مکان شما هستند تا بهترین راهکار ها با برآورد هزینه را برای شما داشته باشند .

تکمیل فرم ثبت نام :

پس از تکمیل فرم و بررسی فنی همکاران ما با شما تماس میگیرند تا در صورت نیاز به بازدید محل با شما هماهنگی لازم صورت پذیرد

درخواست پنل دمو :

با پر کردن فرم دمو آزمایشی پنل مدیریت سامانه ،همکاران ما با هماهنگی دسترسی به پنل را برای شما فراهم میکنند

محصولات ما

هوشمند سازی سالن پرورش قارچ

یکی از مسائل مهم در پرورش قارچ کنترل دقیق دما و رطوبت سالن ها می باشد. برای بازدهی بیشتر در تولید انواع قارچ باید این مولفه را در نظر گرفت. بنابراین عملکرد صحیح و به موقع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و تولید رطوبت کافی شرایط را برای برداشت موفق فراهم می کند. به همین دلیل، پرورش دهندگان حرفه ای قارچ معتقدند که دما مهمترین عامل در پرورش قارچ است.

هوشمند سازی سالن پرورش قارچ

هوشمند سازی صنعتی گلخانه

هوشمند سازی گلخانه امروزه بسیار مورد توجه صاحبان گلخانه قرار گرفته است.کم شدن خطای انسانی و افزایش بهره‌وری و همچنین مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی تنها برخی از مزایای هوشمند سازی گلخانه به شمار می آیند. در یک گلخانه هوشمند تمام پارامترهای مهم از جمله کنترل رطوبت، دما، میزان دی اکسید کربن، منواکسید کربن، بادسنج و هر وسیله برقی دیگر را می‌توان از راه دور کنترل کرد.

هوشمند سازی صنعتی گلخانه

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند مرغداری

از آنجایی که دقت و نظم از عوامل مهم در پرورش مرغ و طیور می باشد، مدیریت صحیح در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. سیستم مرغداری هوشمند یکی از بهترین راه‌ها برای کسب سود بیشتر در این حوزه محسوب می‌شود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یک مدیر موفق برای پرورش طیور، ابتدا نیازمند داشتن اطلاعات کامل و دقیق می‌باشد، سپس با استفاده از تجربیات خود و سیستم هوشمندسازی مناسب می تواند سودآوری بالا در کنار آسودگی خاطر را تجربه کند.

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند مرغداری

اتوماسیون هوشمند مدیریت فارم ماینینگ

ماینرها وسیله‌ای برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند. با توجه به اینکه دستگاه‌های ماینر ارز دیجیتال قیمت بالایی دارند، نگهداری و حفاظت از آن‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، صاحبان این دستگاه‌ها در اکثر موارد نیازمند کنترل لحظه به لحظه‌ی تجهیزات خود هستند و تمایل دارند از سلامت و عملکرد صحیح آن‌ها در حین کار با خبر باشند. قطع و وصل برق و کنترل وضعیت و دمای ماینرها از مهمترین مواردی می باشد که نیازمند کنترل از راه دور هستند.

اتوماسیون هوشمند مدیریت فارم ماینینگ

سیستم کنترل هوشمند استخر و اسپا

سلامت و ایمنی افراد در استخر بسیار مهم است، به همین دلیل فیلتر کردن آب به طور منظم به منظور اطمینان از تمیز و بهداشتی بودن آن ضروری است. سیستم مدیریت هوشمند استخر بر کیفیت آب نظارت می‌کند و دوز مطلوب مواد شیمیایی را در صورت لزوم به آن اضافه می‌نماید و حتی می تواند در صورت مسدود شدن فیلتر آب شما را آگاه کند. این راهکار با اتصال به سیستم گرمایش از طریق پمپ آب، اجازه کنترل دمای آب استخر را از راه دور و از طریق گوشی هوشمند می‌دهد.

سیستم کنترل هوشمند استخر و اسپا

اتوماسیون کنترل هوشمند پرورش ماهی

امروزه پرورش ماهی جزء پردرآمدترین مشاغل محسوب می‌شود. اما مشکلات و سختی‌های نگهداری ماهی‌ها باعث شده تا خیلی‌ها سراغ راه‌اندازی و کار در مزرعه پرورش ماهی نروند. با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و هوشمند سازی مراکز پرورش ماهی، می‌توانیم در این عرصه مشغول به فعالیت شویم. هوشمند سازی مزارع پرورش ماهی، علاوه بر آسان‌تر کردن پرورش ماهی‌ها، باعث کاهش هزینه‌ها و در‌نتیجه افزایش سودآوری می‌شود.

اتوماسیون کنترل هوشمند پرورش ماهی

سیستم کنترل هوشمند کشاورزی

یک آبیاری دقیق، منظم و اصولی تا حد زیادی باعث صرفه جویی و سود بیشتر در کشاورزی و باغداری می‌شود. آبیاری نامناسب، یکی از مهم ترین عوامل خشکی نهال و همچنین کاهش رشد و بهره‌وری آن است. با پیشرفت تکنولوژی و با ساخت انواع حسگرهای پیشرفته و دقیق می توان به آبیاری هوشمند و منظمی دست یافت. برای یک کشاورزی حرفه ای در ابتدا به تجربه کشاورز و سپس به یک دستگاه دقیق و البته صنعتی نیاز داریم.

سیستم کنترل هوشمند کشاورزی

اتوماسیون کنترل هوشمند انبار و سردخانه

سیستم‌های خنک‌کننده، یکی از ملزومات اساسی برای نگهداری انبارها و مراکز نگهداری دارو می‌باشند و باید کار خود را به درستی انجام دهند، در نتیجه نیاز به داشتن مدیریتی دقیق برای نگهداشتن دمای محیط در محدوده معین، از مهم‌ترین فاکتورها در سردخانه می‌باشد؛ برای سهولت در این امر باید از سیستم هوشمندی استفاده کرد تا فاصله سنسورهای دما و رطوبت مشکلی برای بررسی صحیح آن ایجاد نکند و همچنین با توجه به مقادیر دمای مجاز کولرها تحت کنترل دقیق قرار گیرند.

اتوماسیون کنترل هوشمند انبار و سردخانه

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند ساختمان

وجود یک سیستم یکپارچه که قابلیت کنترل تجهیزات برقی مختلف در ساختمان را بر عهده داشته باشد ازجمله المان های اصلی در هوشمند سازی یک ساختمان است. در فرایند هوشمند سازی ساختمان ها می توان لوازم و یا سیستم های خانه را به یک شبکه مشترک وصل نموده و به طور مستقل و از راه دور آن ها را کنترل کرد. به عنوان مثال ترموستات، چراغ ها، بلندگوهای صوتی، تلویزیون‌ها و سایر موارد همه به یک سیستم مشترک وصل می‌شوند که از طریق تلفن هوشمند یا از طریق دستگاه لمسی تلفن همراه قابل کنترل هستند.

اتوماسیون سیستم کنترل هوشمند ساختمان
contactus